Strona Główna

TARGI PROMO EXPO 2009

SKLEP INTERNETOWY

     SPRAWOZDANIE Z TARGÓW PROMO EXPO 2009

   Reportaż fotograficzny z targów

 

W dniach 3-5 lutego 2009 r. odbyły się w Warszawie II Międzynarodowe Targi Reklamy PromoExpo. Poniżej zamieszczamy zdjęcia przedstawiające migawki ze stoiska, które dzieliliśmy z firmą Leadcom będącą wyłącznym dystrybutorem naszych płynnych laminatów w Polsce.

Reportaż z targów

 

 

Firma Prim Jet Color zaprosiła do odwiedzenia swojego stoiska na targach, wielu gości krajowych i zagranicznych. Na zdjęciu spotkanie biznesowe z przedstawicielami dużej firmy z Wielkiej Brytanii.

Firmę Prim Jet Color reprezentuje Pani Jolanta Airaut  Dyrektor ds. marketingu i Pan Christian Airaut Dyrektor firmy.

Pani Jolanta Airaut objaśnia działanie płynnych laminatów o właściwościach samoczyszczących. Wydruk pokryty tym laminatem jest najpierw brudzony olejem i ziemią... a następnie spłukiwany tylko zimną wodą ....
woda usuwa kolejne warstwy brudu ...

i zabrudzenia bez trudu zostają usunięte bez uszkodzenia wydruku.

Bardzo uporczywe zabrudzenia na wydruku
pokrytym samoczyszczącym laminatem np.
graffiti można usuwać przy pomocy ekologicznego rozpuszczalnika.
Zabrudzenia typu graffiti można bez trudu wielokrotnie usuwać bez szkody dla laminatu i wydruku.
Pan Christian Airaut prezentuje wydruk wykonany
na mediach pokrytych lakierem firmy Prim Jet Color przygotowującym tkaniny do druku bezpośredniego atramentem dyspersyjnym.
Wyjątkowe zalety płynnych laminatów prezentowane były wspólnie z firmą Leadcom, która jest wyłącznym dystrybutorem płynnych laminatów Prim Jet Color w Polsce.
Powiększony fragment zdjęcia powyżej z kafelkami ceramicznymi, na których wykonano wydruk sublimacyjny dzięki zastosowaniu lakieru Pre Coat, zaprojektowanego przez firmę Prim Jet Color, przygotowującego twarde media do sublimacji. Specjalny lakier Pre Coat zaprojektowany przez firmę Prim Jet Color umożliwia transfer sublimacyjny na czystą (100%) bawełnę i inne tkaniny z włókien naturalnych.

Uczestnicy targów oglądają wydruki na różnych mediach pokryte płynnymi laminatami.

Na ścianie stoiska prezentowane były przykładowe wydruki na płótnie wykonane przez firmę Time4art i zabezpieczone płynnym laminatem.

Na zdjęciu pan Dariusz Świercz, dyrektor firmy Leadcom.
Na podłodze przez cały czas trwania targów wyklejone były wydruki chronione płynnym laminatem podłogowym firmy Prim Jet Color.

Powiększony fragment poprzedniego zdjęcia ilustruje jak doskonale sprawdziły się płynne laminaty podłogowe wytrzymując natężenie ruchu i testy uczestników targów.

Kolejne zdjęcie przedstawiające wydruk na podłodze zabezpieczony płynnym laminatem podłogowym firmy Prim Jet Color.

Zabezpieczony wydruk na podłodze jest odporny na ścieranie, zarysowania, UV i ma właściwości antypoślizgowe.

 Góra Strony