LAKIERY i ATRAMENTY
do DRUKAREK i PLOTERÓW

 


  KONFERENCJA WARSZAWA 2008

  SKLEP INTERNETOWY

KONTAKT

Więcej informacji na stronie www.outdoorexpo.pl

Prim Jet Color na OutdoorExpo

W dniach 21-24 kwietnia 2009 odbyły się w Poznaniu targi EuroReklama 2009 OutdoorExpo w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zespół Prim Jet Color serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko numer 43 w hali 3A. Na targach nasza firma zaprezentowała między innymi:

  • płynne laminaty do ochrony wydruków

  • lakiery podkładowe umożliwiające transfer sublimacyjny na różnorodne media

  • lakiery podkładowe umożliwiające druk bezpośredni na różnorodnych mediach

Możliwość goszczenia Państwa na naszym stoisku i prezentacja naszych laminatów była dla nas zaszczytem. Serdecznie dziękujemy gościom targowym i przedstawicielom mediów branżowych za podzielenie się opiniami na temat naszych produktów.

Prezentacja płynnych laminatów chroniących wydruki na podłogach oraz fotograficzne migawki z targów są TUTAJ.

 

 

Prim Jet Color na PromoExpo

W dniach 3-5 lutego 2009 odbyły się w Warszawie II Międzynarodowe Targi Reklamy PromoExpo.

Zespół Prim Jet Color serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko na targach Promo Expo 2009. Spotkanie z Państwem, jak również możliwość zaprezentowania naszych płynnych laminatów, była dla nas zaszczytem i przyjemnością. Serdecznie dziękujemy gościom targowym i przedstawicielom mediów branżowych za podzielenie się opiniami na temat naszych produktów.
Prezentacja płynnych laminatów o właściwościach samoczyszczących oraz fotograficzne migawki z targów są TUTAJ.

 

 

1 października 2008 r. odbyła się w Warszawie konferencja na temat: "Jak zaprojektować proces zabezpieczania wydruków (poprzez laminowanie płynne), aby zlecenie zrealizowane było jak najniższym kosztem przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich wymagań jakościowych stawianych przez zleceniodawcę". Sprawozdanie i materiały konferencyjne są TUTAJ.

 

 

Góra strony