Dyplom MBA Jolanty Airaut
Dyplom uzyskania stopnia doktora habilitowanego z fizyki przez Leszka Kułaka

Francusko-Polska firma Prim Jet Color została założona w 1992 roku, aby spełnić aspiracje klientów w w rozwijaniu ich kreatywności jako nowoczesnych projektantów sztuki wizualnej. Nasza firma również pomaga innym firmom w promowaniu ich marek poprzez korzystanie z naszych produktów.

 

Nasza misja to dostarczanie usług i produktów o najwyższej jakości, jednocześnie dbając o ochronę środowiska i satysfakcję klientów.

 

Zadaniem firmy Prim Jet Color jest dostarczanie wysokiej jakości produktów na dynamicznie rozwijającym się rynku druku cyfrowego. Nasza firma szybko reaguje na potrzeby klientów, które pojawiają się w obszarach takich jak komputerowe wspomaganie prac wydawniczych, grafika użytkowa, a także w procesach drukowania przy użyciu drukarek i ploterów dużego formatu.

 

Firma Prim Jet Color ściśle współpracuje z klientami, dostosowując receptury płynnych laminatów do ich indywidualnych wymagań i potrzeb.

 

Ta filozofia działania zaowocowała konkretnymi decyzjami:

 • opracowano i rozpoczęto produkcję nowych rodzajów primerów na bazie wody przygotowujących wstępnie twarde media
  • szkło
  • metal
  • ceramikę 

do druku atramentem (tuszem) solwentowym lub utwardzanym promieniowaniem UV

 

 • opracowano płynne laminaty do ochrony grafiki samochodowej, flag i wydruków na podłogach.
Założyciel firmy Prim Jet Color

O  NAS

 1. pl
 2. en

Rok założenia firmy 1992

 30 LAT NA RYNKU MEDIÓW POLIGRAFICZNYCH

Wyjątkowe Produkty dla Wyjątkowych Ludzi

Dyrektor firmy Prim Jet Color

 

Założyciel firmy: Christian Airaut Ukończył Uniwersytet Sorbonne Sciences, Paris, Francja uzyskując tytuł magistra Fizyki, Matematyki i Chemii.

 

Dyrektor ds marketingu: mgr inż. MBA Jolanta Airaut ukończyła wydział Fizyki Technicznej Politechniki Gdańskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera podstawowych problemów techniki. Ukończyła studia MBA na Uniwersytecie Strathclyde University, Glasgow, Szkocja oraz na Uniwersytecie Gdańskim (Master of Business and Administration with distinction).

 
Dyrektor  firmy: dr hab. Leszek Kułak Ukończył Uniwersytet Gdański uzyskując tytuł doktora Fizyki Teoretycznej, uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk fizycznych na Politechnice Gdańskiej.

Wyjątkowe produkty dla wyjątkowych ludzi

W ostatnich latach firma Prim Jet Color zaprojektowała i wprowadziła na rynek szeroką gamę lakierów  na  bazie wody: 

 

 • Płynne laminaty Top Coat: do ochrony (laminowania) wydruków. Podstawowym zadaniem tych laminatów jest ochrona wydruków cyfrowych przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego UV, uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i zanieczyszczeniem przemysłowym środowiska. 

 •  

 • Primery Pre Coat: przygotowujące powierzchnię mediów do bezpośredniego druku tuszami solwentowymi, tuszami utwardzanymi promieniowaniem UV, przygotowujące tkaniny z włókien naturalnych do sublimacji, umożliwiające sublimację na twarde (sztywne) media.

NASZA OFERTA

Poznaj nasze wyjątkowe produkty

Nasza firma, założona w 1992 roku, działa na rzecz spełniania aspiracji klientów w rozwijaniu ich kreatywności jako nowoczesnych projektantów w dziedzinie sztuki wizualnej oraz wspierania firm, które pragną promować swoje marki, korzystając z naszych produktów.

Oferujemy usługi naszych pracowników i partnerów biznesowych, które są ukierunkowane na osiągnięcie doskonałości, przy jednoczesnym dbaniu o codzienną ochronę środowiska oraz satysfakcję klientów. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości na dynamicznie rozwijający się rynek druku cyfrowego. Reagujemy szybko na potrzeby klientów, które pojawiają się w obszarach takich jak komputerowe wspomaganie prac wydawniczych, grafika użytkowa oraz druk przy użyciu drukarek i ploterów.

Wyniki testów odporności na promieniwanie UV wydruków pokrytych naszymi laminatami.

Do ochrony wydruków przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi.

Umożliwiają druk cyfrowy na różnorodnych mediach.

Więcej

Więcej

Więcej

Badania naukowe

Laminaty

Primery

Unique Products for Unique People 

since 1992

NA  SKRÓTY

GODZINY  OTWARCIA

9:00 - 17:00

 

9:00 - 17:00

 

9:00 - 17:00

 

9:00 - 17:00

 

9:00 - 17:00

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

KONTAKT

ul. Wendy 15 D

80-299 Gdańsk

 

tel. +48 694-485-805

 

tel. +48 (58) 719-14- 58

 

marketing@

primjetcolor.com.pl

Projekt i wykonanie Prim Jet Color

NIP PL 583-000-27-17,  Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku 7 Wydział Gospodarczy  KRS 0000116923,  Kapitał zakładowy 70 000 PLN